תריס נוף

תריס נוף
עולם התריסים אינו קופא על שמריו אפילו רגע אחד. ככל שהשנים חולפות אנחנו שומעים על יותר ויותר פיתוחים, כאשר גם הדגמים שכבר קיימים הופכים להיות מתקדמים ויעילים יותר, תוך הגדלת ההתאמה שלהם לצרכים הנקודתיים שלו. תריס נוף הוא אחת המילים האחרונות החמות ביותר בעולם התריס, מוצר שמציע למתבססים עליו שורה ארוכה של יתרונות בכל המישורים. והכי חשוב: זהו פתרון שגם אותו אנחנו מספקים לכם במחירים נוחים, כיאה לחברת התקנת תריסים מהשורה הראשונה בישראל.

המאפיינים הבולטים של תריס נוף

תריס נוף, כפי שאפשר להסיק בוודאי משמו, פותח על מנת לאפשר לכם ליהנות ככל הניתן מהנוף המשתקף מהחלון או מהמרפסת. אלא שהפיתוח הוא חכם ומתקדם, כך שתוכלו "להיות עם ולהרגיש בלי". תריס נוף מציע קבלת כמויות נאות של אור ואוויר, כפי שנדרש בכל חלל כיום. מה שחשוב לא פחות הוא שהתריס מוכיח שאפשר ליהנות מהיתרונות האלה, אבל בו זמנית לשמור על הפרטיות ולקבל החשכה ראויה – ואפילו מלאה – במידת הצורך. תריסי אור מאופיינים, ברמה הכללית, בפתחי אור ואוויר הנחשבים לרחבים במיוחד, כך שבמצב בו התריס סגור אפשר לקבל פתיחה של כשליש אחד משטחו בזמן שהשלבים בו מוגפים. באמצעות תפעול התריסים, דרך לחצנים על הקיר או שלט רחוק ייעודי, אפשר לבצע בנוסף סגירה הרמטית של התריס וכמובן שגם להעלות אותו כלפי מעלה, מה שהופך אותו לפתוח לחלוטין.

יתרונות בכל המישורים

את הפופולריות ההולכת וגוברת של תריס נוף ניתן לייחס ליתרונות הבולטים שהוא מציע. מעבר לשליטה על כמות האור והאוויר, ולאפשרות לקבל כמויות נאות מהם גם כשהתריס מוגף באופן יחסי, תריסי נוף נחשבים לעמידים בכל קנה מידה. הסיבה המרכזית לכך היא שחומר הגלם העיקרי המשמש לייצורם הוא אלומיניום. אלומיניום מאפשר לשמור על התריס ושלביו לאורך זמן, בלי קשר לתנאים החיצוניים בסביבת המבנה וגם ללא צורך ממשי בפעולות תחזוקה. המצטיידים בתריס נוף באיכות גבוהה, המותקן על ידי חברה מהשורה הראשונה בתחום, יכולים לקבל שקט נפשי לאורך זמן. כפי שרמזנו קודם, תריסי אור מציעים גמישות מלאה עבור המשתמשים. בעוד שבשנים עברו זוויות הפתיחה והסגירה של התריס היו מינימליות עד בלתי קיימות, כיום יש מכלול רחב של אפשרויות מבחינת זוויות הפתיחה, הרווחים שבין השלבים, צורת הסידור של השלבים ועוד. מכאן נובע שהוא מציע התאמה מלאה לצרכים, לדרישות ולאורח החיים של בני הבית, בדיוק כפי שרבים מחפשים היום. אנשים מחפשים כיום את הפתרונות היעילים והחסכוניים ביותר שיש במקום, כשגם כאן תריס נוף מציע יופי של אפשרות. הסיבה העיקרית לכך היא שבעת התקנת תריסים מהסוג הזה, ניתן לבחור במיקומים שונים ונסתרים של ארגזי הגלילה: קוטר הגלילה של תריס נוף נחשב לקטן בהשוואה לסוגים אחרים של תריסים, עובדה המאפשרת ארגזי קטנים באופן יחסי (אותם קל כמובן יותר למקם בצורה שאינה בולטת מדי). בדרך זו, רכיבי התריס אינם צפויים להוות מכשול עבור בני הבית, להיות על תקן פגם אסתטי או להקטין בפועל את השטח העומד לרשות המשתמשים. יתרון חשוב נוסף הוא שהבוחרים בתריסי נוף יהנו משורה ארוכה של יתרונות אסתטיים. מדובר בתריס בעל מראה מרשים, אפילו יוקרתי, שיכול להשתלב היטב בבתי מגורים, בבתי עסק, במוסדות וכן הלאה. מכיוון שתריסים נחשבים כיום לאחד מכרטיסי הביקור המובהקים של חלל מסוים, מבחינה עיצובית, אי אפשר להתעלם מהנקודה הזו.

דגשים להתקנה נכונה של תריסי נוף

התקנה של תריס נוף, מיותר אולי לציין, היא עסק לחברות העומדות בחוד החנית בתחום. ראשית, מדובר בפיתוח חדש באופן יחסי שלא כל חברה המתעסקת בתריסים או בחלונות תדע להכיר באותו האופן. היכרות וניסיון בעבודה עם תריסי נוף הכרחיים בדרך להתקנה נכונה ומדויקת של התריס, תוך ניצול מלא של היתרונות הטבעיים שלו. היא גם עשויה להבטיח שהתריס יישמר ויתפקד היטב לאורך זמן. החדשות הטובות ביותר הן שאתם ממש לא צריכים לחפש רחוק מדי. כחברה בולטת בהתקנת ובתיקון תריסים וחלונות מכל הסוגים, אנחנו מבצעים התקנת תריסי נוף ברמה המקצועית הגבוהה ביותר שיש. בנוסף לכך נוכל לספק פתרונות תחזוקה או תיקון של התריס או רכיביו, במידת הצורך: למרות שמדובר בדגם איכותי ועמיד, עדיין אי אפשר להוציא מכלל אפשרות מצב בו יהיה צורך בחברה מקצועית שתבצע עבורכם פעולות מהסוג הזה.  
קבלו הצעת מחיר מהירה לתיקון