תריס אור

תריס אור
אחד התפקידים העיקריים של תריסים, מעצם ההגדרה שלהם, הוא להכניס לבית אור ואוויר גם כאשר החלון סגור באופן יחסי. יש פיתוחים שלוקחים את זה כמה צעדים קדימה, תטך שהם מאפשרים הכנסה יעילה של אור ושליטה מלאה על כמות האור הנכנסת. זה בדיוק הרגע להציג עבורכם את המאפיינים והיתרונות של תריס אור, אחד מסוגי התריסים שאנחנו מתקינים עבורכם.

מהו תריס אור?

תריסי אור הם מהפיתוחים החשובים בתחום בשנים האחרונות. המדובר הוא בתריסי גלילה חשמליים עשויים אלומיניום, שעקב כך מאופיינים בחוזק ובעמידות מרשימים, במראה מוקפד ואף יוקרתי ובאפשרות התאמה מלאה לצרכים ולדרישות שלהם. החידוש העיקרי כאן הוא שלצד המצבים הסטנדרטיים של פתיחה או סגירה, תריסי אור מציעים מצב ביניים במסגרתו נוצר מרווח זעיר בין שלבי התריס. מרווח זה, שאחראי לו מנגנון חשמלי ייעודי, מאפשר למעשה ליהנות מכל העולמות: מצד אחד, כן לקבל אור ואוויר בכמויות סבירות לתוך המבנה. מהעבר השני, להכניס רק כמויות מדודות של אור, עם שליטה על צורת הפתיחה: בהרבה מאוד מקרים פתיחה של חצי מהתריס בלבד תאפשר לראות היטב את המתחולל מחוץ למבנה. היבט חשוב נוסף הוא שאנשים המתבוננים מחוץ לבית, מנגד, יתקשו לראות את חלקו הפנימי, אלא אם הם יתקרבו מאוד לתריס. מכאן נובע שהתריס הוא בחירה מצוינת למי שמעוניין ליהנות מאור, מאוויר וגם מנוף במידה מסוימת, תוך שמירה על הפרטיות שלו. אם משווים את צורת הפתיחה של תריסי אור לתריסים חשמליים, מגלים שהשליטה על עוצמת התאורה היא מעט נמוכה יותר במקרה של תריסי אור. בדרך כלל הבחירה יכולה להיעשות בין מספר מצבים, בעוד שתריסים חשמליים מציעים גמישות רבה יותר. עם זאת, עבור רוב האוכלוסייה תריסי האור בהחלט יספיקו לצרכים הנקודתיים.

מגוון רחב של דגמים

כפי שציינו קודם לכן, השמיים הם הגבול מבחינת האפשרויות של תריסי אור. הם יכולים להגיע בגדלים ובצורות שונים, על פי מאפייני החלון או המפתח האחר שמעוניינים לכסות באמצעותם. ניתן לבחור בין הפעלה ידנית של התריסים (באמצעות מתג) לבין תפעול בעזרת שלט רחוק. הדור המתקדם והנוכחי של תריסי אור יכול להיות מופעל גם כשלא נמצאים במבנה, באמצעות אפליקציה או כחלק ממערכת בית חכם שהפכה ללהיט עצום בישראל ובעולם המערבי בשנים האחרונות. תריסים מהסוג הזה יהיו מטבע הדברים יקרים יותר, אולם יש שיטענו שהפערים במחיר בטלים בשישים אל מול השיפור בנוחות ובאיכות החיים שהם מספקים. חברה מהשורה הראשונה בתחום תשים דגש על חומרי הגלם שישמשו להתקנה ולייצור של תריסי האור. לרוב התריסים מיוצרים מחומרים הנחשבים לעמידים במיוחד, כששילוב נפוץ הוא בין אלומיניום לבין שלב מוקצף. מעבר לעמידות הגבוהה המתאפשרת בשלב הזה, תריסי אור עשויים לספק הגנה מרשימה מפני פריצות או מעשי זדון אחרים. התריסים מציעים בהמשך לכך בידוד תרמי ראוי לציון, עובדה שהופכת את התנאים השוררים בפנים המבנה לנעימים יותר ואף עשויה להקטין את העלויות הנדרשות עבור חימום או קירור החלל הפנימי באמצעות מזגן ופתרונות משלימים נוספים. יש לציין שבחלק גדול מהמקרים, תריסי אור יגיעו עם תג מחיר נוח יותר בהשוואה לתריסים חשמליים. העמידות שלהם בנוסף היא גבוהה, ועלות התיקונים או חלקי החילוף – אם הם נדרשים – בהחלט סבירה.

התקנת תריס אור: דגשים עיקריים

התקנת תריסים היא עסק למקצוענים בלבד, כאשר הדבר נכון על אחת כמה וכמה במקרה של תריסי אור. על מנת ליהנות מתריס המותקן היטב, שיישמר לאורך זמן, עליכם לפנות לחברה מקצועית העוסקת בהתקנה של תריסים, חלונות ומוצרים משלימים אחרים. זה בדיוק מה שאנחנו מציעים עבורכם, כשכל שירות נעשה ללא דופי ובאמצעות חומרים משובחים וציוד ייעודי המותאם למשימה באופן אישי. אם אתם מקבלים אחריות ארוכת שנים עבור התריסים, כפי שקורה לא מעט, אתם יכולים ליהנות בנוסף משקט נפשי. התקנת תריסי אור נמשכת בדרך כלל פרקי זמן קצרים באופן יחסי, כשניתן לעשות זאת בשלבים שונים. רבים ימליצו להתקין את התריסים בשלבים מוקדמים ככל האפשר של הקמת המבנה, ולו מכיוון שהתקנה מוקדמת עשויה להיות פשוטה יותר. עם זאת ניתן בחלק גדול מהמקרים להחליף בין סוגי תריסים שונים בכל שלב, וכמובן שגם להתקין תריס אור. אם אתם לא יודעים היכן להתחיל, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני מקצועי.    
קבלו הצעת מחיר מהירה לתיקון